Доставка

Доставка товарів здійснюється декількома способами, виходячи від Ваших побажань

1. Самовивіз зі складу компанії або складу торгового представника.

Цей спосіб найбільш простий і дозволяє Вам самостійно запланувати і здійснити отримання товару.

Отримати замовлені товари Ви можете на центральному складі компанії в місті Львів – вулиця Рудненська, 14а.

Детальну контактну інформацію регіональних торгових представників Ви можете знайти в розділі Контакти цього сайту.

2. Доставка на склад компанії-перевізника.

Цей спосіб доставки є найбільш поширеним завдяки простоті, оперативності і широкої географії сервісу.

Товар доставляється за рахунок продавця на склад компанії-перевізника в будь-якому з доступних населених пунктів України. При використанні цього способу доставки Ви самі вибираєте компанію-перевізника, а також вказуєте населений пункт доставки і бажаний склад отримання.

Як тільки товар буде відправлений, наші менеджери нададуть Вам номер транспортної декларації та дату отримання багажу в зазначеному Вами складі. Отримати товар на складі компанії-перевізника Ви зможете в зручний час за наявності номера декларації та документа, що підтверджує Вашу особу.

3. Доставка «до дверей».

Доставка товару «до дверей» є найбільш зручним способом доставки для одержувача і допоможе максимально заощадити Ваш час.

Оскільки мова йде про додатковий сервіс, оплата доставки товару безпосередньо одержувачу здійснюється за його рахунок. Для реалізації доставки «до дверей» Вам потрібно вказати повну адресу доставки і вибрати компанію-перевізника. Такий спосіб доставки, дозволяє Вам замовити і отримати необхідну запасну частину, не виходячи з власного будинку або офісу.

Ми завжди готові прислухатися до побажань і пропозицій наших клієнтів з цього та інших питань з метою надання високого рівня сервісу.